Je beoordeling toevoegen
Flowing leaves - Wearingeul vulpen inkt
Flowing leaves - Wearingeul vulpen inkt
0 reviews
Je beoordeling toevoegenArtikelcode 025KGGN
€20,00
2 op voorraad
Verstuurd binnen 1-2 dagen
Met de zomer als achtergrond weerspiegelt de inkt de gevoelens van de verteller die de minnaar mist, gras plukt en in het water gooit. Groene inkt met zilveren glinstering verbeeld de groene bladeren die in de rivier stromen. Lees meer
Voor 13:00 besteld, vandaag verstuurd.
Beschrijving
De Literature Inks van het Koreaanse merk Wearingeul, oftwel The Color of Literature Project, bestaat uit verschillende series vulpen inkt waarbij de kleuren geïnspireerd zijn op de kleursferen van litaratuurwerken.
De No.5 Kim Sowol Literatuurinkt is een vierseizoeneninkt en laat zien hoe de dichter Kim Sowol de seizoenen ziet
Met de zomer als achtergrond weerspiegelt de inkt de gevoelens van de verteller die de minnaar mist, gras plukt en in het water gooit. Groene inkt met zilveren glinstering verbeeld de groene bladeren die in de rivier stromen.
Het kleurmotief en het gevoel van woorden in gedichten wordt geïllustreerd in de inkten. De No.5 Kim Sowol literatuur inkt serie bestaat uit 4 inktkleuren: The flowers on the way, Flowing leaves, The song of reed, Half moon with dimmed light.
Specificaties
Merk | Wearingeul |
Volume | 30 ml |
Waterproof | Nee |
Shimmer | Ja |
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 Reviews